KURUMSAL

Hastanemiz

Özel Marmaris Hastanesi 2011 yılı mart ayında faaliyete başlamıştır. Bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Özel Marmaris Hastanesi deneyimli sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir. Acil servis, poliklinik, ameliyathane, doğumhane, yataklı hasta servisi, yoğun bakım ünitesi, laboratuar ve radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem tedavisinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla önemli bir görevi de üstlenmiştir. Hasta ve hasta yakınları, hastanemize adım attığı ilk andan hastanemizden ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığını hissedecektir.

Kalite Politikamız

- Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak,

- Güvenilir,çağdaş,ekonomik,hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak,

- Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek,

- Verdiğimiz sağlık hizmetini sürekli sorgulayıp geliştirmektir.

Vizyonumuz

Bölgemizde; halkımıza ve tüm hastalarımıza; kaliteli, ulaşılabilir, etik değerlere saygılı, hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmak.

Misyonumuz

Tüm bölgede, hasta ve hasta yakınlarına, uzman hekim kadrosu ve eğitimli sağlık personeli ile, son teknolojinin ışığında, hasta haklarına saygılı, kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlarda hizmet sunan bir sağlık kuruluşu olmak.